Instagram
Telefon
WhatsApp
Telefon: 0542 732 9422 / 0232 226 6384 | Adres: E.Paşa Cad. No:391-393/3 Konak, İzmir
IQY TECHNICAL UNIVERSITY

GİZLİLİK SÖZLEŞMESİ

GİZLİLİK SÖZLEŞMESİ


Web sitemiz www.iqytechnicaluniversityedu.com ziyaret ederek aşağıdaki şartları ve kuralları uygulamayı kabul etmiş sayılmaktasınız.

www.iqytechnicaluniversityedu.com  bilgi almak istediğiniz eğitim programının detaylarını aktarabilmek adına sizden bazı kişisel bilgilerinizi talep eder. Kişisel bilgilerinizin korunması ve gizliliğinizin sürdürülebilmesi önceliğimizdir. Bu nedenle vermiş olduğunuz bilgiler üçüncü şahıslarla paylaşılmayacaktır. Paylaştığınız bilgileri doğru ve eksiksiz olması sizin sorumluluğunuzdadır.

İleride söz konusu şartların okunmamış veya okunmakla birlikte bunlara uygun davranılmamış olunmasından kaynaklanabilecek olan her türlü maddi ve manevi zarara ilişkin taleplerden www.iqytechnicaluniversityedu.com bu www.iqytechnicaluniversityedu.com her türlü içeriğin hazırlayıcılarının, çalışanlarının, www.iqytechnicaluniversityedu.com  yetkilendirdiği kişi ve kuruluşların hiçbir hukuki ve cezai sorumluluğu bulunmamaktadır.

Site, işbu hüküm ve şartları dilediği zaman önceden haber vermek zorunda olmaksızın sitede yayınlamak veya kullanıcılara mail göndermek suretiyle tek taraflı olarak değiştirme ve güncelleme hakkına sahiptir.

www.iqytechnicaluniversityedu.com değişiklik yaptığı Gizlilik Politikası hükümleri, www.iqytechnicaluniversityedu.com yayınlandığı tarihte yürürlük kazanır.