Instagram
Telefon
WhatsApp
Telefon: 0542 732 9422 / 0232 226 6384 | Adres: E.Paşa Cad. No:391-393/3 Konak, İzmir
IQY TECHNICAL UNIVERSITY

ITU Hakkında

ΙQΥ TECHNICAL UNIVERSITY, New South Wales Hükümeti tarafından tanınan The Institution of Professional Engineers New South Wales Avustralya Kuruluşundan yetkili bir eğitim kurumudur. 

Aynı zamanda mühendislerce kurulmuş olan IPEM tarafından yetkilendirilmiş bir eğitim ve öğretim merkezidir. 

Yetkinliklerimiz arasında International Federation of Engineering Education Societies (IFEES-USA) bulunmaktadır ve IPEM aynı zamanda bir IFEES-USA üyesidir. 

IQY Education Group ve Highlight Computer Group birimi olan IQY Teknik Üniversitesi Singapur Mühendislik Teknolojistleri ve ASEAN Mühendislik Teknolojistleri yetkili bir eğitim merkezidir ve ASEAN Mühendislik Teknolojistleri Birliğine üyedir. 

IQY Teknik Üniversitesi ve Profesyonel Mühendisler Enstitüsü, Uluslararası Mühendislik Eğitim Toplulukları Federasyonu üyesidir. 

Eğitim sistemimiz online eğitim sistemini kapsayan Temel ve Uzaktan Eğitim programlarıyla doktora düzeyine kadar programlara sahiptir. 

Öğrenciler elektronik sınıflarda videolar aracılığı ile yapılmakta ve profesörler tarafından dünyanın neresinde olursa olsun takip edilir. Dünyanın her bölgesinde öğrencilerin ve çalışanların kariyerlerini kişiye özel eğitim ve öğretim programlarıyla yetkinlik temelli eğitimler ve mühendislik, sağlık ve sosyal bilimler dalında profesyonel destek ile yükseltmektedir. 

IQY Technical University, IQY ( International QualitY ), Uluslararası kalite Teknik Üniversitesi